Bitcurex ogłasza prace modernizacyjne i promocję

Jeden z polskich serwisów wymiany bitcoin: pln.bitcurex.com zaplanował na najbliższy poniedziałek przerwę w pracy. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy powinni orzymać następującego maila:

Informujemy, iż w poniedziałek 2 grudnia 2013 r. od godziny 00:00 do  do godziny 12:00 w serwisie pln.bitcurex.com będą przeprowadzane prace modernizacyjne, mające na celu podniesienie jego wydajności i bezpieczeństwa. W związku z tym we wskazanym czasie serwis PLN.BITCUREX.COM będzie niedostępny.

Prosimy o usunięcie wszystkich aktywnych ofert w niedziele 1 grudnia 2013 r. do godziny 23:45. Po tym czasie wszystkie aktywne oferty zostaną anulowane automatycznie.

W wyniku prac modernizacyjnych w serwisie pln.bitcurex.com prowadzonych od godz. 00.00 w dniu 02-12-2013 r. ulegną zmianie adresy portfeli do wpłat BTC.

Przed dokonaniem transferu BTC do serwisu, prosimy o sprawdzenie swojego nowego adresu.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy

Jednocześnie ogłaszamy, iż 2 grudnia 2013 r w godzinach 12:00 do 23:59 nie będą pobierane opłaty za zrealizowane transakcje BID i ASK.

Tak więc zmianie ulegną, po raz kolejny, adresy portfeli użytkowników a jako rekompensatę do końca dnia transakcje nie będą obciążone prowizją.

Miejmy nadzieję, że tym razem nie zniknie historia transakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *