Nowa kryptowaluta COYE

Już niebawem rusza kolejna kryptowaluta. Tym razem będzie ona nazwana ana cześć rappera Kanye West (czy jak mu tam): Coinye West a jej symbol to COYE. Jeśli ktoś chce wystartować, gdy trudność wydobycia jest najmniejsza to będzie dla niego dobra okazja do wzbogacenia się na raperskiej walucie :)

Oczywiście trudno powiedzieć na ile (nie)poważnie należy traktować ten pomysł. Miłośnicy rapera zapewne mu przyklasną. Dość dodać, że sam raper (najprawdopodobniej) nie ma z tym nic wspólnego, waluta jest tworzona przez anonimową grupę osób.

Autorzy deklarują, że start będzie sprawiedliwy, binaria i źródła zostaną opublikowane przed startem w postaci zabezpieczonych hasłem archiwów, hasło zostanie podane do publicznej wiadomości w momencie startu sieci. Autorzy deklarują też współpracę z operatorami kilku puli wydobywczych w celu zorganizowania właściwego i sprawiedliwego startu sieci.

Sieć COYE oparta będzie o algorytm scrypt (ten sam co w LiteCoin), maksymalna ilość COYE to 66 666 666 666, czas generacji bloku to 90sekund, trudność jest rebalansowana co 12h, nagroda za blok to 666 666 COYE i jest ona dzielona na pół co 100 000 bloków. Widać tu pewną magię liczb…

Poniżej Kanye West w pełnej okazałości :)

kanye_west_power_wallpaper_1_by_LilthRaven

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *