Sylwester z Bitcoinem :)

Wiele już napisano na temat tego co działo się z kryptowalutami w 2013 roku, więc nie ma sensu tutaj wszystkiego powtarzać. Dość wspomnieć, że większość 'coinów’ odnotowała wzrosty o wiele tysięcy procent, potem była naturalna i dość mocna korekta, końcówka roku wygląda jednak całkiem optymistycznie.  Wszystko wskazuje na to, że notowania opuściły górą kanał spadkowy rozpoczynając fazę trendu bocznego. Nie oznacza to, że notowania nie mogą spaść w okolice 400USD, wręcz przeciwnie, bardzo prawdopodobne jest że poziom ten będzie testowany. Bardziej znaczące jest to, jak wysoko sięgnie aktualna korekta spadków, czy zatrzymamy się poniżej 800USD czy może uda się sięgnąć wyżej?

2013-12-31_1009

To własnie górny poziom aktualnej korekty wyznaczy górną granicę trendu bocznego na najbliższe dni i tygodnie a być może i na dłużej, zgodnie ze starą zasadą styczniowego barometru? Nie dajmy się jednak zwieść i pamiętajmy o efektach rajdu św. Mikołaja  i efekcie stycznia.

Tymczasem w perspektywie krótkookresowej mamy bardzo ładny trend wzrostowy, który własnie odbija się od dolnej granicy w okolicach 720. Jeśli dziś nie wydarzy się nic niezwykłego, w tę sylwestrową noc, to najdalej jutro-pojutrze powinniśmy mieć możliwość sprzedaży w okolicach 740-750 a może nawet wyżej jeśli zacznie się styczniowa hossa :)

2013-12-31_1002

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *