Wszystko zgodnie z przewidywaniami

Wszystko potoczyło się zgodnie z prognozą. Najpierw, jak to pisałem w Kryptowaluty odzyskują siłę?: „po niewielkiej korekcie, wzrosty mogą być kontynuowane aż do poziomu  1100”, było 1077. Następnie, zgodnie z poprzednim tekstem Decydujący moment dla kryptowalut:  „Jeśli wygenerowany zostanie sygnał sprzedaży  możemy mieć znów do czynienia ze spadkiem przypominającym wodospad. (…) Tym razem głębokość korekty powinna być mniejsza (prawdopodobnie nie więcej niż 850), trwałe przebicie poziomu 800 oznaczało będzie wejście w trend spadkowy na wykresie dobowym, trzeba być więc ostrożnym przed ponownym kupowaniem.” Na razie było 846, prawdopodobnie jeszcze tym razem powinno się obronić chociaż notowania nie lubią kilku wodospadów pod rząd.

Tym razem ilustracja z wykresu 15-minutowego (wyjątkowo z MT.Gox – jestem w podróży i mam utrudniony dostęp do innych, na BTC-e wylądało to analogicznie) . Widać wyraźnie sygnał sprzedaży.

2013-12-05_1142

Na koniec drobna informacja: najbliższe 4 dni bez kolejnych komentarzy. Muszę na krótko wyjechać, jak wrócę znów się odezwę. W szerszej perspektywie znacznie bardziej prawdopodobne jest wejście w trend spadkowy (kolejne ataki na 1100-1200 się nie powiodły), pewnie do poniedziałku wszystko się wyjaśni, wtedy napiszę coś więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *